Almanya Magdeburg 1 Aylık Gönüllülük Projesi


201
201 points
Almanya Magdeburg 1 Aylık Gönüllülük Projesi

Almanya Magdeburg 1 Aylık Gönüllülük Projesi

“Yurtdışıbileti” ekibi olarak sizlere harika bir gönüllülük projesi haberimiz var! Çocuklarla iç içe olup ruhunuzu sevgiye doyurabileceğiniz bu proje başvurularınızı değerlendirmek için can atıyor!

2023 yazında Ottopia Yaz Kampları’nın organizasyonunu desteklemek için 18 ila 30 yaşları arasında gönüllüler aranmaktadır. Bu gönüllüler, gençlik çalışmasıyla ilgilenmeli ve çocuklarla çalışma deneyimine sahip olmalıdır. İngilizce dilinde yeterli düzeyde iletişim kurabilme becerisi aranmakta olup, çocuklarla çalışma deneyimi ise tercih edilmektedir. Ottopia Yaz Semineri, Avrupa Çocuk Şehri’nin pedagojik konseptine dayanmaktadır ve 8 ila 14 yaş arasındaki çocuklara Magdeburg’da uluslararası yeteneklerini keşfetme fırsatı sunmaktadır.

Bu program kapsamında, diğer Avrupa ülkelerinden gelen çocukların katılım gösterdiği gruplarla birlikte, yol boyunca İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve diğer dillerin öğrenilmesi sağlanmaktadır. Program, yaratıcı atölyeler, geziler, 2024 Çocuk Şehri’nin planlanması gibi birçok fırsat sunmakta ve katılımcılara kendi yeteneklerini keşfetme imkanı tanımaktadır.

Gönüllülerin görevleri arasında, çocuklar için atölye çalışmaları ve etkinlikler düzenlemek ve kolaylaştırmak yer almaktadır. Ayrıca, yabancı dil dersleri verme sorumluluğu da gönüllülere aittir. Bu şekilde gönüllüler, çocukların gelişimine katkıda bulunarak unutulmaz bir yaz deneyimi yaşamalarına yardımcı olacaklardır.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım Düzenlemeleri

  • Gönüllüler şunları alacak: – grupla birlikte yemek hazırlamak için kalacak yer ve para. – Günlük 6€ harçlık – Seyahat masraflarının karşılanması.
  • Gidiş dönüş ve kişi başına maksimum sabit tutarlar: 10-99 km 20,00 € / kişi 100-499 km 180,00 € / kişi 500-1,999 km 275,00 € / kişi 2,000-2,999 km 360,00 € / kişi başı
  • Magdeburg şehrinde Avrupa Gençlik Eğitim Merkezi Magdeburg’da kalacak tüm gönüllüler ortak odalarda kalacak, havlu ve çarşaflar temin edilmektedir.

Katılımcı Profili

  •   Aşağıdakilerden en az biri ile özdeşleşebilen insanlar arıyoruz: yaratıcılık, kendini adama, açık fikirlilik, isteklilik, merak, liderlik, takım oyuncusu, güven, problem çözme, güven, inisiyatif, uyum sağlama.
  • Sorumluluklar: – dışa dönük olmak ve Avrupa’nın dört bir yanından insanlarla yakın bir şekilde yaşayarak bir ay geçirmeye istekli olmak;
  • – uluslararası bir ortam gibi ve ülkenizi/bölgenizi temsil etmekten mutluluk duyun; – Gençlik Değişimi programındaki etkinlikleri geliştirmek ve kolaylaştırmak – Gençlik Değişiminde bir E spor turnuvası düzenlemek.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Almanya Magdeburg 1 Aylık Gönüllülük Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

201
201 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Zülal Çoban

Zülal Çoban

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir