Almanya 11 Ay ESC Gönüllülük Projesi


193
193 points

Almanya 11 Ay ESC Gönüllülük Projesi

Almanya 11 Ay ESC Gönüllülük Projesi

PROJE TANIMI

“Kabutze”, Greifswald adı verilen Almanya’nın küçük bir kasabasında yer almaktadır. Bu kasaba, Baltık Denizi’ne komşu olan Polonya-Almanya sınırına yakın bir konumdadır.

Bu heyecan verici proje, pratik dikiş ve yeniden dönüşüm etkinlikleri sağlama görevini üstlenmiştir. Ayrıca, sokak etkinlikleri, atölye çalışmaları, film gösterimleri ve diğer çeşitli etkinlikler yoluyla halkı moda ve bununla ilişkili küresel adalet(sizlik) konularında bilinçlendirmeyi hedeflemektedir.

MOTİVASYON BEKLENTİLERİ

Motivasyon mektubunuzda, Kabutze’de gönüllü olarak bir yıl geçirmek istemenizin nedenlerini, bu süreçten ne öğrenmeyi umduğunuz/beklediğinizi ve projeye ne tür katkılar sunmayı planladığınızı açıklamanız beklenmektedir.

Daha önce adil ticaret moda ve küresel adaletsizlik konularında ne tür deneyimler edindiniz? Greifswald’da yaşamayı nasıl düşündüğünüzü paylaşabilir misiniz?

KONAKLAMA, YİYECEK VE ULAŞIM HİZMETLERİ

Konaklama, diğer uluslararası gönüllülerle birlikte paylaşılan bir dairede düzenlenmiştir. Kişisel bir oda sizin olacak. Her ay yemek için belirli bir miktar para alacaksınız. Greifswald’da, muhtemelen yerel ulaşım için bir bisiklet kiralamanız gerekecek. Ayrıca otobüs hizmetleri de mevcuttur.

EĞİTİM FAALİYETLERİ

– Resmi ESC eğitim: 7 günlük “varış” ve 5 günlük “ara değerlendirme” diğer uluslararası gönüllülerle birlikte. – Ek olarak: Diğer yerel gönüllülerle birlikte düzenlenen uluslararası seminerler: 4 hafta + bireysel günler.

Proje süresi: 06/09/2023 – 25/08/2024

KATILIMCI KRİTERLERİ

Biz mükemmel bir gönüllü arayışında değiliz. En önemli kriterimiz, projenin adil moda ve ileri dönüşüm temalarına karşı dürüst ve samimi bir ilginizin olmasıdır.

Resmi adresine erişmek için tıklayınız

İlan adresine erişmek için tıklayınız

Almanya 11 Ay ESC Gönüllülük Projesi

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız

WhatsApp grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız


Like it? Share with your friends!

193
193 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir