ACIL Bulgaristan 9 Gün Erasmus+ Projesi

ACİL Bulgaristan 9 Gün Erasmus+ Projesi


192
192 points

ACIL Bulgaristan 9 Gün Erasmus+ Projesi

ACIL Bulgaristan 9 Gün Erasmus+ Projesi

Projemiz, katılımcılarımız aracılığıyla eleştirel düşünmeyi, dijital becerileri ve Avrupa değerlerini anlama yeteneklerini geliştirerek demokrasi ve aktif vatandaşlık duygusunu teşvik etmektedir. Gençlik çalışanlarını dijital çağda üstün başarılı olmaları için donatmayı hedefliyoruz ve aynı zamanda bilgi ve uygulanabilir becerilerini artırıyoruz.
Holistik yaklaşımımız teori ve pratikleri birleştirir; dijital okur-yazarlık, eleştirel düşünme, veri analizi, siber güvenlik ve dijital pazarlamayı içerir. Katılımcılar pratik araçlar ve bilgi edinecekler. İnteraktif etkinlikler aracılığıyla katılımcılar eleştirel düşünme ve sorun çözme yeteneklerini geliştirecekler. Daha etkin olmayı öğrenecekler ve proaktifliği teşvik ederek etkileyici dijital kampanyalar oluşturacaklar ve yansıtıcı öğrenme alışkanlıkları geliştirecekler.
Dijital becerilerin ötesinde, projemiz kişisel ve profesyonel gelişimi beslemek için çeşitli yansıtma ve hedef belirleme uygulamaları sunmaktadır. Eğer bu sizin için ilginç geliyorsa, bize bu harika eğitim kursunda katılın. Bu proje aracılığıyla çeşitli beceriler öğrenip geliştirecek, ilginç sonuçlar yaratacak ve aynı fikirdeki insanlarla tanışacaksınız!

Sizi 3 ila 4 kişilik dairelerde konaklayacaksınız. Yiyecekler otelin restoranında servis edilecek ve her katılımcının beslenme kısıtlamalarına uygun olacaktır. Ayrıca kullanımınıza açık bir yüzme havuzu, sauna, masa tenisi, açık hava alanı ve spor salonu da bulunacaktır.

İnfopack için tıklayınız

ACİL KATILIMCI ARIYORUZ KATILMAK İÇİN MOTİVASYONUNUZU VE CV BELGENİZİ selcukmsg@gmail.com MAİLİNE ACİLEN MAİL ATMANIZ GEREKMEKTE

ACIL Bulgaristan 9 Gün Erasmus+ Projesi

Yurtdışında Uygun Fiyatlı İnternet Uygulaması için tıklayınız ( 3 Dolar İndirim Çeki İçerir )

İnstagram grubumuza üye olmak ve anlık bildirim almak için tıklayınız

İnstagram Hesabımızı Takip Etmek Projelerden Haberdar Olmak İçin Tıklayınız

Erasmus+ Projeleri İçin Tıklayınız


Like it? Share with your friends!

192
192 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
1
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
AyberkOguzz

AyberkOguzz

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir